Filip Chajzer znów szokuje! Drwiny redaktora z osób starających się o dziecko!

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme prowadzą wspólnie program “Dzień Dobry TVN”. W jednym z ostatnich jego wydań, gośćmi pary redaktorów byli m.in młodzi małżonkowie.

Jednym z tematów rozmowy były dzieci. Goście, którzy jeszcze nie są rodzicami, tłumaczyli, że nie zawsze jest to takie łatwe.

Słowa gości skomentował, swoim zwyczajem “niekonwencjonalnie”, red. Chajzer: “nie jest to też takie trudne”. Redaktorowi odpowiedzieli internauci, których “żart” redaktora mocno zdenerwował. Wyjaśnili mu m.in., jakim poważnym problemem jest walka z bezpłodnością. Na forach internetowych, profilach Chajzera, pojawiły się dramatyczne wpisy ludzi, którzy przeszli procedury in vitro.

Wyznania kobiet, które przeżyły poronienia i wciąż próbują zostać mamami. “Ja też często odpowiadam, że planujemy, ale to nie jest takie proste! A potem każde takie pytanie odchorowuje i płacze w ukryciu, bo od wielu lat mimo leczenia i podejść do in vitro nie mogę zajść w ciążę!” – napisała jedna z komentujących słowa Chajzera, dodając, że jest “załamana tym, co się wydarzyło w tym programie”.

Media przypominają też, w kontekście omawianego programu, zdarzenie z ubiegłego roku, kiedy FIlip Chajzer naśladował w studio osoby chore psychicznie w czasie ataku paniki.

Źródło: DoRzeczy.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i