Youtuber zabiera swoich widzów na śmiertelnie niebezpieczną wyprawę

Moralny kompas YouTube’a, człowiek bez skazy, który dba o poprawne zachowanie swoich kolegów youtuberów i punktuje ich podknięcia, organizuje wyprawę na Islandię, której plan kradnie od innego podróżnika, a w dodatku nie przestrzega zasad bezpieczeństwa.

 Mowa o Sylwestrze Wardędze, którzy zamieścił w sieci film

„Zorganizowałem niebezpieczną wyprawę z widzami (żyją)”. Sprawę skomentował Maciek Budzich, podróżnik, który w ostatnim czasie zorganizował wyprawę na Islandię, w której udział wziął właśnie pan Wardęga. Jak się okazuje, youtuber zorganizował wyprawę dokładnie tym samym szlakiem, którym szedł z Budzichem dwa tygodnie wcześniej, z tą różnicą jednak, że podróżnik organizując swoje wyprawy wyposaża każdego w 20-stronnicowy poradnik o tym, jak się przygotować i zabiera ze sobą liczbę osób, nad którą jest w stanie zapanować. Jak pisze podróżnik, na wyprawę z nim Wardęga nie zabrał ze sobą ani czapki ani rękawiczek, bo „przecież lato” i zapomniał także o kremie na słońce. Podróżnik wspomina, że był też jedyną osobą z jego wszystkich wypraw, która już na drugi dzień uskarżała się na bóle głowy, przegrzanie i „udar słoneczny”. Co więcej, nasz eksplorator Wardęga, zdecydował się na spanie w namiocie dopiero ostatniej nocy wyprawy (żeby w końcu zrobić jakieś dobre zdjęcia), wcześniej korzystając z opcji dla słabszych zawodników, która była przygotowana przez Budzicha, czyli domków. Youtuber odłączył się też od grupy i starał się odnaleźć szlak w górach dzięki Google maps… Po powrocie doszedł jednak do wniosku, że świetnie mu poszło i ma teraz już wystarczające doświadczenie, aby zabrać ze sobą na wyprawę 20 osób. Żeby jednak za bardzo się nie napracować, kradnie plan podróży o Budzicha. Podróżnik komentuje w swoim poście:

Kiedy więc słyszę, że na taką islandzką wyprawę, Sylwester Wardęga zabiera blisko 20 swoich widzów, kiedy kilka tygodni wcześniej był na niej kompletnie nieprzygotowany i zachowywał się zupełnie nieodpowiedzialnie to opadają mi ręce. Może się uda, może wszyscy przeżyją, przecież ostatnim razem cały czas świeciło słońce.

Zdjęcia: https://www.instagram.com/sawardega/

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i