Respiratory zabijają

Sytuacja związana z koronawirusem w Polsce robi się coraz bardziej nieciekawa. Obserwujemy spory wzrost zakażeń, ostatnio zakażeniu uległ nawet nowonominowany minister edukacji Przemysław Czarnek. Głosy na temat śmiertelności koronawirusa i realnego zagrożenia dla zdrowia są podzielone, także wśród celebrytów. Zdecydowaną przeciwniczką obostrzeń związanych z pandemią jest Viola Kołakowska, aktorka i modelka, która na swoim profilu na Instagramie umieszcza relacje z protestów „Stop plandemii” i udostępnia opinie ludzi, którzy nie widzą w koronawirusie zagrożenia. Jej ostatni post wywołał burzę w komentarzach. Aktorka napisała:

Nie śpijcie. Nie dajcie sobie wmówić tych kłamstw. Nie wierzcie w wykreowany scenariusz statystyk śmiertelności i wirusa, który sieje o zgrozo śmierć. To fikcja wykreowana przez agendę, przez tzw. elitę rządzącą. Już dawno świat nie wygląda tak, jak Wam się to pokazuje, wtłacza, wdrukowuje, programuje. To właśnie nam robią… Nie poddawajcie się kolejnej grożącej nam karani narracji. To nieprawda, to tylko groźby i słowa, które mają za zadanie zniszczyć waszą siłę, odebrać poczucie bezpieczeństwa. Nic nie mogą! Nie ma ustawy, która daje im do tego prawo. (…) „Ktoś” trzyma im nóż na gardle i robią to ze strachu… Pytanie… Co im grozi za niedostosowanie się do zaleceń tych, którzy pilnują scenariusza.

Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Jedna z komentatorek napisała:

Proszę Pani, nie będę z Panią wojować, bo to nie ma sensu, moja sąsiadka ma koronę i leży pod respiratorem, więc proszę nie mówić publicznie, że nie ma wirusa.

Kołakowska jednak nie odpuszczała i stwierdziła nawet, że RESPIRATORY ZABIJAJĄ:

No i nic Pani nie zrozumiała z wpisu… Nie chce być złym prorokiem… ale na tzw. „koronę” nie podaje się respiratora, on zabija…

Poniżej natomiast spora grupa komentujących poparła aktorkę, twierdząc, że respiratory „rozwalają płuca” .

Źródło i zdjęcia: https://www.instagram.com/violkakolakowska/

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i