Lara Gessler już po ślubie?

Lara Gessler, córka restauratorki Magdy Gessler, znana jest z tego, że nie dzieli się zbyt chętnie swoim życiem prywatnym w social mediach. Wiemy, że lada dzień na świat ma przyjść jej dziecko, ale pozostałe elementy swojego życia pokazuje bardzo niechętnie.

Żeby jednak mogła istnieć w show-biznesie musi wzbudzać zainteresowanie. Jak to zrobić, żeby mówili, ale jednocześnie nie musieć pokazywać za wiele? Ano właśnie, jest bardzo skuteczny sposób, a mianowicie udzielanie skrawka informacji! Taką strategię przyjęła właśnie Lara. Na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie kawałka białej sukienki z bukietem czerwonych kwiatów w dłoni. Obok męskie nogi, na których widnieje znacznik jej partnera – Piotra Szeląga. A wszystko opatrzone hasztagiem miłość. Czy to znaczy, że para wzięła ślub?

Prawdopodobnie tak! Nasze zdanie podzielają także internauci, którzy zasypali parę gratulacjami i ciepłymi słowami. Zdjęcie skomentowała także Magda Gessler.

– Jesteś taaaka mądra kochana dojrzała…, cudna… wierze w sile waszej miłości jest ponad wszystkie konwenanse…jest wasza… b. was kocham mama obojga… uściskam i obsypie… buziakami…

Po poprawności i spójność komentarza restauratorki można sądzić, że szczęśliwa mama pisała go zaraz po bardzo udanym weselu. Albo była po prostu pijana szczęściem! W każdy razie szczęśliwej parze młodej gratulujemy i życzymy jak najwięcej miłości w dalszym wspólnym życiu.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CGH1nWglCXS/
Zdjęcie: Instagram

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i