Zawody w 2022 r., “Kościół Zdrowego Ciała” i sklep ze sprzętem do ćwiczeń… Polskie patenty na uruchomienie siłowni mimo zakazu

Właściciele siłowni, klubów fitness i aqaparków, które w związku z zarządzeniem władz powinny być zamknięte, postanowili się nie poddawać i zawalczyć o swoje biznesy, wykorzystując luki w przepisach.

Przychodzą im z pomocą niektórzy prawnicy, podpowiadając co i jak. Ponieważ jednym z wyjątków w rządowym rozporządzeniu o zamknięciu powyżej wskazanych jednostek są siłownie, przeznaczone “dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć czy wydarzeń sportowych”, Obstacle Center nie przerwał działalności a rozpoczął organizację zawodów.

Poinformował, że będą się one odbywały co godzinę w ustalonym przedziale czasowym. Szczegóły dotyczące “zawodów” zamieszczono na portalu społecznościowym. Atlantic Sports poszedł jeszcze dalej i swoje zajęcia fitness nazwał “wydarzeniem religijnym”, przeznaczonym dla członków związku pod nazwą “Kościół Zdrowego Ciała”.

Swoją siłowni, przemianował na sklep. Będzie w nim można odpłatnie przetestować sprzęt, oczywiście w określonych godzinach. Właściciele siłowni Odessa w Elblągu od dziś są klubem “wykonującym działalność leczniczą dla pacjentów”, co oznacza, że biorący w nich udział, będą musieli posiadać stosowne skierowania.

Dodatkowo zapowiedzieli organizacje zawodów w 2022 r. Dla przygotowania ich uczestników, będą prowadzić codzienne zajęcia.

Chętni muszą się zaopatrzyć w karnety siłowni lub wnieść określoną opłatę. Hasło “Polak potrafi” wciąż aktualne.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i