Edyta Górniak znika z Internetu!

Edyta Górniak jest uznawana za największą współczesną polską myślicielkę. Jej Instagram jest skarbnicą złotych myśli. Dzieliła się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami na temat egzystencji, Boga, a także podważała to, że koronawirus może być realnym zagrożeniem. Dziś mówi, że to już koniec i znika z internetu!

Edyta przez lata mieszkała w Los Angeles, ale ostatnio zaczęła twierdzić, że marzy jej się spokojne życie w górach. Jak powiedziała, tak zrobiła. Jak donosi Pudelek, Edyta kupiła sobie dom we wsi pod Zakopanem, gdzie będzie mogła odetchnąć od koronawirusa i obserwować w spokoju wypas owiec.

Przeprowadzka wiąże się z poważnymi decyzjami, dotyczącymi obecnością Edyty w social mediach. W rozmowie z RMF MAXXX zapowiedziała odcięcie się od internetu.

– Po raz pierwszy powiem to publicznie – zdecydowałam wyłączyć telefony. Nie będę miała Instagrama, przekażę go w ręce moich współpracowników, pewnie moja najbliższa asystentka będzie się tym zajmować. Jestem zmęczona wpatrywaniem się w ekrany, przewijaniem, klikaniem, za dużo tam jest informacji, to wprowadza bałagan do naszej głowy, do naszego serca. […] Postanowiłam odizolować się od technologii – jest mi to bardzo potrzebne w tej chwili. Mnie się ten cyfrowy świat przestał podobać, jest coraz mniej zgodny z moim duchem. Przeprowadzam się wysoko w góry i będę chciała mieć kontakt dosłownie z kilkoma osobami. Pozbywam się komputerów, telefonów, wszystkiego – oznajmiła stanowczo.

Oprócz tego zapowiedziała, że może pokaże nam się w innej formie:

– Raz na jakiś czas, poprzez swoje zobowiązania zawodowe, będę oczywiście dawała fanom rzeczy, które są dla mnie cenne. Może otworzę swój kanał na YouTube, ale to wszystko, co będę robić.

Ciekawe, czy nowy prowadzący Instagrama gwiazdy spisze się w tej roli. A Wam będzie brakowało mądrości Edyty?

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i