LOT przedłuża ważność elektronicznych voucherów. Zobacz szczegóły

Pandemia wymusza wymusza wprowadzanie obostrzeń epidemiologicznych w kolejnych krajach świata. Sytuacja jest rozwojowa i nieprzewidywalna.

W związku z tym, Polskie Linie Lotnicze LOT zdecydowały o przedłużeniu ważności wszystkich voucherów elektronicznych do 24 miesięcy. Vouchery pojawiły się w ofercie LOT-u w marcu br. Umożliwiają one wszystkim, którzy z skutkiem odwołanych z powodu pandemii lotów, nie mogli wykorzystać posiadanych biletów a nie wycofali należnych im z tego tytułu środków, do ich użycia w innym terminie.

Po obecnej decyzji LOT-u – w ciągu najbliższych trzech lat. Do połowy października br., wystawiono ponad 85 tys. tego typu elektronicznych dokumentów. W wydanym na ten temat oświadczeniu, spółka poinformowała, że przedłużenie terminu realizacji voucherów dotyczy również tych, wystawionych w okresie od marca, do października br.

Podkreślono, że “vouchery można łączyć w ramach jednej rezerwacji, a niewykorzystane środki są zwracane w postaci nowego vouchera”. Jest też możliwość przepisania ich na inną osobę. W takim wypadku trzeba skorzystać z pośrednictwa Contact Center LOT. .

Źródło:polskieradio24.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i