Kacperek z “Rodzinki.pl” jest nie do poznania! Jak wygląda teraz? Ma już 17 lat

Mateusz Pawłowski przez kilka la wcielał się w rolę Kacpra Boskiego w serialu “Rodzinka.pl”. Chłopak karierę aktorską rozpoczął w wieku 7 lat. Z czasem jednak zdecydował odsunąć się od show-biznesu. Jak wygląda teraz?

“Rodzinka.pl” to serial uwielbiany przez miliony Polaków. Emisja rozpoczęła się w 2011 roku. Przez prawie 10 lat widzowie mogli śledzić zabawne losy rodziny Boskich. Niestety serial niespodziewanie został przerwany w 2020 roku.

Jedną z głównych postaci był Kacper Boski, najmłodszy syn Natalii i Ludwika. W tę rolę wcielał się Mateusz Pawłowski, który zadebiutował już w wieku 7 lat. Widzowie pokochali tę postać za poczucie humoru, ciekawość i rozbrajającą szczerość, którą niekiedy wprawiał w zakłopotanie dorosłych. W tym roku aktor będzie obchodził swoje 17 urodziny.

Mateusz Pawłowski postanowił nie rozwijać swojej kariery aktorskiej. Oprócz “Rodzinki” mogliśmy zobaczyć go jeszcze w filmie “Dwie Korony”, gdzie wcielił się w młodego o. Maksymiliana Kolbego. Mimo, że zaprzestał występowania przed kamerą to dość aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma prawie 70 tysięcy obserwujących.

Śledząc jego profil na Instagramie, możemy zaobserwować, jak duża zmiana zaszła w Kacperku z “Rodzinki.pl”. Mateusz nie jest już uroczym dzieckiem, a przystojnym nastolatkiem, który zbliża się do pełnoletności.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i