Magdalena Ogórek wyśmiewa Matę: “Nie potrafi sam napisać tekstu, a Sokół sobie poradził”

Kilka dni temu do sieci trafił najnowszy utwór Maty “Patoreakcja”, który nie spodobał Magdalenie Ogórek. Prezenterka wyśmiała kontrowersyjnego rapera w programie “W tyle wizji”.

Mata odkąd pojawił się na polskiej scenie muzycznej budzi duże kontrowersje. “Patointeligencja”, która ukazała się w 2019 roku, zrobiła spore zamieszanie. Mata w tym utworze pokazał realia życia młodych ludzi z zamożnych domów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że ojcem młodego rapera jest prof. Marcin Matczak, który otwarcie krytykował politykę PiS-u.

Jego najnowszy kawałek “Patoreakcja” jest odpowiedzią na krytykę, która spadła na niego po ukazaniu się “Patointeligencji”. W utworze młody Matczak w ostrych słowach opowiedział o TVP, Jacku Kurskim, Jarosławie Jakimowiczu i Krystynie Pawłowicz.

Więc słuchajcie uważnie: J*bać Telewizję Polską / Jacek Kurski – ch*j ci w dziąsło /Przestań mi k*rwo rodzinę prześladować / Bo chciałbym w spokoju dorosnąć – nawija Mata.

Utwór Matczaka ocenili już wszyscy w nim wymienieni. Niestety nikt z zainteresowanych nie był zachwycony “Patoreakcją”. Teraz do dyskusji postanowiła włączyć się Magdalena Ogórek. Nawiązała do wypowiedzi Maty, który zdradził, że wulgarne wersy dotyczące TVP i Jacka Kurskiego konsultował z ojcem prawnikiem, żeby później nie mieć przez to problemów.

Wiesz, jak teraz ojcowie piszą raperom teksty, nie pokazuję tutaj palcem broń boże… Maty… nie, nie powiedziałam tego – wtrąciła w rozmowie.

Potem dodała trochę więcej, z niewiadomych przyczyn porównując Matę do innego rapera, Sokoła.

Rap przecież jest osobnym gatunkiem, który zasługuje na uwagę (…) i mamy takich wykonawców rapu, gdzie te teksty jednak ruszają człowieka i taki Mata nie potrafi sobie sam napisać tekstu, a taki Sokół sobie poradził? – powiedziała.

Źródło: onet.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i