Nowa rezydencja Ariany Grande

Aktorka i piosenkarka Ariana Grande słynie z ekstrawagancji i ogromnej ilości pieniędzy. Kupiła zatem kolejną rezydencję. Nowy dom gwiazdy ma trzy pietra i siedem pokojów kąpielowych.

– Słynna aktorka i piosenkarka Ariana Grande kupiła rezydencję w najdroższej dzielnicy naszego miasta – informuje czytelników „The Los Angeles Times”.

Grande zapłaciła za nieruchomość 14 ml dolarów i wykazała się biznesowym zmysłem. Aktorce udało się sporo zaoszczędzić, bo jeszcze rok temu cena wywoławcza domu wynosiła 25,5 mln dol. Z początkiem pandemii wartość trzypiętrowej willi z czterema sypialniami i siedmioma pokojami kąpielowymi spadła po raz pierwszy do 17 mld dol.


Tymczasem, zdaniem „The Los Angeles Times”, architekt zadbał, aby rezydencja o powierzchni 900 m kwadratowych zasłużyła na miano „perełki” nawet wśród wyszukanych nieruchomości najbardziej ekskluzywnej dzielnicy miasta bogaczy.
Chodzi o tarasowe położenie każdej kondygnacji nowego domu Grande, które „zapewnia niepowtarzalny widok natury, widziany z każdego pokoju wyposażonego w panoramiczne okna”.


Zgodnie ze specyfikacją budowlaną wysokość pomieszczeń sięga pięciu metrów. Dom jest wyposażony w parkiety z drewna szlachetnych gatunków występujących w USA. Kuchnia posiada cyfrowe wyposażenie. Całości dopełniają wewnętrzny i zewnętrzny basen, gabinet ćwiczeń fitness oraz piwniczka z bogatą kolekcją win, które zostały sprzedane w cenie rezydencji.


Agencje porównują nabytek Ariany Grande z inną transakcją odnotowaną niedawno na rynku nieruchomości. We francuskiej Nicei na sprzedaż wystawiono rezydencję należącą do aktora Seana Connery. Cena wywoławcza sześciopiętrowego domu wynosi 30 mln euro.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i