Marcin Najman o Rafale Trzaskowskim: Al Capone mógłby się od niego uczyć

Drodzy Warszawiacy kogo Wy wybraliście na Prezydenta swojego pięknego Miasta Stołecznego Warszawy? – pyta w nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych zawodnik MMA Marcin Najman.

Sportowiec zdecydował na nagranie (bardzo wulgarne) ponieważ jego zdaniem został oszukany na strefie płatnego parkowania w Warszawie:

– W centrum Warszawy zaparkowałem jak praworządny obywatel i wykupiłem miejsce parkingowe. Przychodzę sobie o czasie i co spotykam? Opłatę dodatkową. Ale to jest nic. Opłata jak opłata, lecz spójrzcie na kwotę” – relacjonuje przebieg zdarzeń Najman, pokazując do kamery bilecik, zgodnie z którym musi zapłacić karę wynoszącą 250 złotych (kara wynosiłaby 170 złotych, gdyby została opłacona w ciągu najbliższych siedmiu dni) – mówi Najman.

Mam jedno pytanie do pana prezydenta Warszawy. Powiedz mi, człowieku, czy ciebie popi*** już do reszty? 250 zł ściągać z ludzi, bo się spóźnili kilka minut do samochodu? Przecież to jest jak ściąganie haraczy. Ty nie rozumiesz tego? Al Capone mógłby się od obecnego prezydenta Warszawy uczyć, jak się robi interesy na mieście – grzmi Najman.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i