Były mąż Kayah wyznaje jej miłość zaraz po ślubie z Przetakiewicz

Ostatnimi czasy świat obiegły informacje o ślubie Joanny Przetakiewicz, projektantki mody i właścicieli marki La Mania z holendersko-polskim reżyserem Rinkem Rooyensem.

Zakochanych uczucie połączyło już w 2018 roku i sprawiło, że ta para stała się jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ceremonia odbyła się w Grecji, a panna młoda zadbała o wszystko, nawet o bezpieczeństwo swoich gości, fundując im testy na koronawirusa oraz organizując transport prywatnym samolotem zaopatrzonym w płyn do dezynfekcji.

Na uroczystości nie zabrakło bliskich reżysera. Znalazła się wśród nich piosenkarka Kayah, która przed laty była żoną Rinke’go. Para rozstała się w przyjacielskiej atmosferze. Instagram Joanny Przetakiewicz jest regularnie zalewany zdjęciami ze ślubu nieopodal Porto Heli. Ostatni post skomentowała właśnie Kayah, pisząc:


Pięknie było!

Joanna Przetakiewicz nie szczędziła też serdeczności byłej żonie swojego męża, odpowiedziała:


Wspaniale, że byliście

Do dyskusji włączył się także świeżo upieczony małżonek, zapewniając o swojej wiecznej miłości do byłej żony:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i spełnieni, że byłaś z nami. Piękna kobieta i przyjaciółka, a przede wszystkim wspaniała matka. Zawsze będę cię kochał.

W siedzi wrze od zachwytów nad relacją Kayah i Rinke. Internauci są poruszeni tym, w jaki sposób można budować ze sobą relację po rozstaniu. Czy jednak Joanna Przetakiewicz nie ma powodów do zazdrości?

Źródło i zdjęcia: https://www.instagram.com/joannaprzetakiewicz/

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i