Anna Lewandowska zmienia zawód?

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych kobiet w Polsce. Nie dość, że jest żoną słynnego na cały świat piłkarza – Roberta Lewandowskiego, to oprócz tego prowadzi swoje rozliczne działalności. Jest blogerką, dietetyczką, trenerem personalnym, coachem, osobowością medialną a prywatnie mamą. Jak się okazuje, te zajęcia nie wypełniają jeszcze jej całego czasu wolnego. Teraz postanowiła zostać również felietonistką!

Anna Lewandowska zaczęła współpracę z „Twoim Stylem”. W poniedziałek ukazał się jej pierwszy felieton. O czym one będą? Tego nie wiemy. Pierwszy z nich o poczuciu własnej wartości i projektowaniu swojej przyszłości.

Gdy zaczęłam pisać mój pierwszy felieton dla Twojego Stylu online, na ekranie komputera miałam czystą kartkę. Muszę ją zapełnić słowami – pomyślałam. To trudny pierwszy krok. Nawet dla osoby, która na co dzień pisze blog! Dużo opowiadam o sobie, dzielę się swoim życiem, zarażam pomysłami. Ale tu chciałabym dotknąć spraw najważniejszych. Otworzyć tematy rozmów, które być może kiedyś chciałabym przeprowadzić ze swoimi córkami. Dlatego w tym felietonie postanowiłam napisać o swoich początkach budowania poczucia własnej wartości i docenianiu swoich mocnych stron. O tym, jak dzięki temu możemy zaprojektować swoją przyszłość. Jak namalować ją dokładnie tak, jak sobie wyobrażamy – pisze Lewandowska w pierwszych słowach swojego felietonu.

Dalej Ania pokazuje swoją drogę do akceptacji siebie. Pisze o samodyscyplinie i o tym, że nawet mając gorączkę stawiała się na treningu. Na koniec cytuje Churchilla i poleca wypisanie swoich mocnych stron.

Jak mawiał Churchill, sukces polega na przechodzeniu od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu. Moje zapiski pozwalają mi ten entuzjazm utrzymać. Przypominają, że naprawdę mam za co lubić i cenić samą siebie! Przyznacie, że nie jest to jakaś czasochłonna i skomplikowana metoda. A w moim przypadku miała świetny efekt. Myślę, że warto spróbować. A Ty, co w sobie lubisz? Cenisz? Kochasz? Co uważasz za swoją mocną stronę? Na początek wcale nie trzeba zapełniać tą wyliczanką całej kartki. Wypisz trzy cechy!

Cały felieton jest napisany w stylu Lewandowskiej, pełen motywacyjnych treści i wiary w siebie, a to wszystko przeplatane romantycznymi biało-czarnymi zdjęciami. Czy uda się znanej blogerce trafić do większego grona odbiorców?

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i