Warner Bros kończy współpracę z Johnnym Deppem po aferze z Amber Heard!

Ostatnie wydarzenia mogą pogrzebać karierę hollywoodzkiego aktora. Po przegranym procesie z Amber Heard, w którym udowodniono, że Depp stosował przemoc wobec swojej byłej żony wytwórnia Warner Bros zakończyła współpracę z aktorem przy produkcji filmu „Fantastyczne Zwierzęta”.

Przez ostatnie 2 lata toczył się proces przeciwko Amber Heard i dziennikowi The Sun. Chodziło o użyte w gazecie określenie „damski bokser”, którym opisanoDeppa. Aktor starał się udowodnić, że doszło do zniesławienia, ponieważ nie stosował przemocy wobec byłej żony. Sąd orzekł jednak inaczej. Amber udowodniła, że przynajmniej 14 razy Depp znęcał się nad nią. W czasie procesu zostały także ujawnione informacje, że aktor był uzależniony od kokainy i alkoholu, miesięcznie wydawał na czerwone wino blisko 23 tysiące funtów. Depp próbował odeprzeć oskarżenia i pokazać, że to Amber była toksyczną osobą w tym związku, zarzucając jej między innymi, że defekowała na łóżko.

Przegrany proces sprawił, że nad karierą Deppa zawisły czarne chmury. Zaraz po zapadnięciu wyroku oświadczenie wydała wytwórnia filmowa Warner Bros, z którą Depp współpracował przy serii filmów „Fantastyczne zwierzęta”. Wytwórnia podziękowała aktorowi za współpracę, zapewniając, że film jest obecnie w produkcji, a rola Gellerta Grindenwalda zostanie zmieniona. JohnnyDepp odniósł się do obecnej sytuacji w oświadczeniu, które zamieścił w swoich mediach społecznościowych. Podziękował w nim wszystkich, którzy obdarzyli go wsparciem i lojalnością. Ogłosił, że zakończył współpracę z Warner Bros.

Po drugie chciałbym wam przekazać, że zostałem poproszony przez Warner Bros o rezygnację z roli Grindenwalda w “Fantastycznych Zwierzętach”, uszanowałem i zgodziłem się na ich prośbę– napisał w oświadczeniu.

Na koniec dodał, że nie zamierza przestawać walczyć o dobre imię i będzie się odwoływał od wyroku sądu. Podkreślił, że nie pozwoli na przekreślenie swojej kariery przez te oskarżenia.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i