Vega chce wstrząsnąć sceną polityczną. Bierze na tapetę największą aferę obyczajową III RP

Skandalizujący filmowiec Patryk Vega w swoim najnowszym obrazie “Pętla” zajął się aferą obyczajową z Podkarpacia, która – jeśli znajdzie potwierdzenie w faktach – może wstrząsnąć elitami III RP.

Historia, opisywana wielokrotnie także w mediach, jak choćby na łamach „Rzeczpospolitej” dotyczy dwóch braci: Jewgienija i Aleksieja R. prowadzących szereg agencji towarzyskich na Podkarpaciu. Mieli z nich korzystać m.in. politycy, wiceminister obrony, arcybiskup i szef jednej z komend policji. Erotyczne spotkania miały być nagrywane, podobno jest aż 4 tys. nagrań.

Sprawa ma nie tylko kontekst obyczajowy i związany z szantażem wątek kryminalny. Nagraniami miała się także zainteresować Służba Bezpieczeństwa Ukrainy.

Śledztwo w sprawie wszczęto dzięki zeznaniom boksera Dawida Kosteckiego, który w ubiegłym roku popełnił samobójstwo w swojej celi więziennej.

Prokuratura nie znalazła jednak żadnych nagrań, kamer ani plików.

– Jestem w posiadaniu ogromnej ilości niepublikowanych materiałów audio-video. Dla uniknięcia wątpliwości: również tych, na których ludzie uprawiają seks – utrzymuje jednak Patryk Vega.


Źródło: Rzeczpospolita

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i

Poprzedni artykułFacebook wprowadza cenzurę
Następny artykułButy w sam raz na epidemię