Śmiała fotosesja Naomi Campbell

Ikona wybiegów Naomi Campbell opublikowała w Instagramie kilka zdjęć z ostatniej sesji reklamowej. Użytkownicy sieci wpadli w zachwyt.

Supermodelka i aktorka wzbudziła zachwyt użytkowników, publikując zdjęcia ze śmiałej foto sesji. Naomi Campbell pozowała nago „ubrana” jedynie w torebki znanego brendu Valentino. Tło stanowiły wagon i peron metra.

„Nieopublikowane fotki”, podpisała zdjęcia Naomi i oznaczyła profil domu mody. Fani modelki nie wychodzą z podziwu. Wiele z 300 tys. komentarzy jest dedykowanych technicznej stronie foto sesji. „Jak zdołałaś się ukryć wśród tłumu podróżujących?”, pytają dowcipnisie.

Inni wyrażają zachwyt ciałem afroamerykańskiej modelki, która w tym roku ukończyła 50 lat. „Porażające, dla zawsze będziesz najlepszą modelką Świata”, wyznał jeden z instagramowców.

Dla dociekliwych. W maju 2020 r. Naomi Campbell przypomniała w Instagramie równie śmiałe zdjęcie. Na fotce z 1994 r. poświęconej Dniu Afryki, pozuje ubrana w strój charakterystyczny dla kobiet Czarnego Kontynentu.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i