„Minas Warsaw” Magdaleny Kozak – fantastyka, która fantastycznie wciąga!

Mag zamieszkał w warszawskim PKiN-ie, a pewien nieśmiały autor pisze powieść o Wyspie. Tylko Magdalena Kozak mogła tak znakomicie połączyć świat magiczny z realnym, a przy okazji obnażyć wrażliwą duszę każdego pisarza.

Maciek Jeżewski, inżynier i pracownik Urzędu Miasta, musi sprostać misji dużo bardziej skomplikowanej niż obsługa informatyczna biura. Musi wprowadzić maga do świata rzeczywistego. Czy mu się uda? Posłuchaj, o kulisach powstania tej niesamowitej pod każdym względem książki i dowiedz się, czym jest tajemnicza Agencja Ilios i jak stać się jej członkiem.

Opinie czytelników:

Ależ to było pyszne!!!
Nie czytam w ogóle fantasy, fantastyki czy jak to się zwie. Książka wpadła mi w łapki przypadkiem, opis zaintrygował i…jestem zachwycona. Ubawiłam się setnie. No niby jest smok i gadający kot ale najlepiej wyszedł pastisz służb specjalnych. Polecam nawet tym , którzy tak jak ja fanami tego gatunku nie są.

Jak dla mnie pomysł na fabułę bardzo świeży z ciekawymi elementami, których dawno nie spotkałam w książkach fantastycznych. Akcja toczy się wartko jak Pendolino do stolicy. Ciekawe postacie, z którymi nie sposób się nie zaprzyjaźnić. Moim zdaniem warto, bo „będzie Pan/i zadowolony/a”.

Jest smok, jest gadający magiczny kot-demon, niczego więcej mi nie potrzeba! A tu jest dużo więcej. Świetnie napisane, bawiłam się znakomicie!

Książka z autografem do nabycia w księgarni internetowej Fanbook.store

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i